SHOCKING inflation price comparisons show Biden is FAILING US


What did a gallon of milk, a dozen eggs, a lightbulb, or a loaf of bread cost at the grocery store before Biden entered the White House? And what do those items cost today? What are they projected to cost in 2024, if America continues down its current path? Glenn details all those price comparisons — plus more — showing just how badly the Biden administration — thanks to its inability to handle inflation — is failing us. ‘We MUST turn this around,’ Glenn says. ‘But our government, our fed, and our administration are incapable of taking the right steps.’

► Click HERE to subscribe to Glenn Beck https://bit.ly/2UVLqhL
►Click HERE to subscribe to BlazeTV: https://www.blazetv.com/glenn

Connect with Glenn on Social Media:

http://instagram.com/glennbeck
http://facebook.com/glennbeck

admin

admin

Leave a Reply

Recent Posts

Trump Supporters: Get Your 2020 'Keep America Great' Shirts Now!

Are you a proud supporter of President Donald Trump?

If so, you’ll want to grab your 2020 re-election shirt now and be the first on your block to show your support for Trump 2020!

These shirts are going fast so click here to check for availability in your area!

-> CHECK AVAILABILITY HERE


More Popular Stuff for Trump Supporters!

MUST SEE: Full Color Trump Presidential Coin (limited!)

Hilarious Pro Trump 'You are Fake News' Tee Shirt!

[Exclusive] Get Your HUGE Trump 2020 Yard or House Flag!

<